Çocuklar Bebek Telefon

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Çocuklar bu telefon oyunu ile çok ama çok eğlenecekler. Siz de bu oyunu hiç vakit kaybetmeden indirin.

 Çocukların hem eğlenerek hem de heyecanla oynayacakları bu sevimli oyun onların çok keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Bu oyunda çocuklar rakamları, renkleri ve hayvanların çıkarttıkları sesleri öğrenecekler. Çocukları pek çok açıdan eğiten bu yeni oyun özellikle küçük yaş grubundaki çocuklar için üretilmiştir. Çocukların dikkatini çekecek pek çok güzel özelliğe sahip olan bu yeni oyun ile artık anne ve babaların da içi rahat edecek. Çünkü bu oyun tam da çocuklara göre kaliteli, güvenilir ve en önemlisi de eğitici.

 Çocukların özellikle zihinsel gelişimini destekleyen bu eğitici oyun onların sosyal, duygusal ve dil alanındaki gelişimlerini de destekleyecek niteliklere sahip. Bu oyunda çocuklar rakamları ve renkleri öğrenerek okula hazırlanacaklar. Çocukların okulda zorluk çekmesini de engelleyen bu oyun birbirinden farklı bölümlere de sahip. Her çocuk kendi seviyeni seçerek oyuna başlayabilir.

 Çocuklar için üretilen bu muhteşem oyun sayesinde artık zaman daha verimli geçecek. Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu oyunda yüksek görünüm kalitesi inandırıcı ve sevimli ses efektlerinin yanında animasyonlar ve çocuk şarkıları da bulunmaktadır. Birbirinden farklı pek çok özelliği olan bu oyuna siz de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu oyuna sahip olmak için bir kere indir butonuna basmanız yeterli olacak. Ücretsiz bir şekilde sahip olacağınız bu eğitici oyun ile çocukların gelişimine destek olun.

 

Çocuklar Bebek Telefon indir